قیمت سکه و ارزهای امروز

در بازار داخلی قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 94 هزار تومان، قیمت دلار 24 هزار و 400 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11میلیون و 250 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 900 هزار تومان است. همچنین در بازار سبزه‌ میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی 5 میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 3 میلیون و 180 هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و 720 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر از روند دلار برروی لینک کلیک کنید.

قیمت سکه و ارز

قیمت نیم سکه امروز :

نیم سکه، امروز به ۵,۶۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و ششصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸۸ درصدی داشته است.

قیمت سکه امروز :

قیمت سکه به 11,400,000 (یازده میلیون و چهارصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.43 درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز :

یورو، امروز به ۲۸,۸۸۷ (بیست و هشت هزار و هشتصد و هشتاد و هفت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۸۷ درصدی داشته است.

قیمت دلار امروز :

قیمت دلار امروز با افزایش ۰.۰۴ درصدی، از ۲۴,۶۲۰ (بیست و چهار هزار و ششصد و بیست) تومان به ۲۴,۶۳۰ (بیست و چهار هزار و ششصد و سی) تومان رسید. نرخ دلار دولتی آمریکا (اسکناس) امروز دوشنبه ١٧ شهریور ٩٩ در صرافی ‌های بانکی روی ٢٢ هزار و ۶٠٠ تومان ثابت ماند و صرافی‌ ها هر دلار را ٢٢ هزار و ۵٠٠ تومان خریداری می ‌کنند.